חתונת קיץ

עומדים להתחתן בקיץ? עונת הקיץ נחשבת לעונת החתונות כי רבים מעוניינים להתחתן בשקיעה או בחוף הים.
תכנון חתונת קיץ מחייב אתכם להביא בחשבון מספר פרמטרים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת- כל הפרטים בכתבה הבאה.

מה יש להביא בחשבון במסגרת חתונת קיץ?

במסגרת חתונת קיץ חשוב ביותר להביא בחשבון את העניין של המיקום. חתונה בקיץ יכולה להתקיים באולם או בגן אירועים בשל מזג האוויר הקייצי והבחירה תלויה בהעדפה של בני הזוג. כאשר מדובר על חתונה באולם, הרי אולם חתונות הוא מבנה שתוכנן במיוחד עבור טקס החתונה וקבלת הפנים.

אולם חתונות יכול להיות מבנה עצמאי או שהוא יכול להיות חלק מבניין אחר כמו מלון   לבניין יש בדרך כלל כניסות גדולות ומסדרונות רשמיים, שבהם האורחים ייפגשו לפני שהם ממשיכים לאירוע המרכזי. הסיבה לכך היא שבבניין מסוג זה רק משפחות החתן והכלה רשאיות להיכנס לאולם. גם גן אירועים יכול להיות חלק ממקום, אך מדובר על שטח פתוח.

מה חשוב להביא בחשבון לפני בחירת מקום לחתונה?

מקום לחתונה הוא מקום מיוחד ומשמעותי בחייכם  ולכן חשוב להביא בחשבון שיקולים רבים במסגרת המקום הנכון. לא פחות חשוב לבחור מקום שמתאים לסגנון, לתקציב ולצרכים שלכם.

ישנם גורמים רבים שאתם  צריך לקחת בחשבון בבחירת אולם חתונות. חלקם כוללים:

מיקום: האם מדובר על מקום קרוב לאזור המגורים שלכם או של האורחים שלכם?

מתקנים: חשוב לציין מהם המתקנים במקום? האם יהיה בר מתוקים או בר קפה?

סוג מזון: האם יוגש מזון כשר או מזון צמחוני? חשוב ביותר בחתונה לתת את הדעת על ההיצע הקולינרי על מנת להבטיח שכולם ייהנו הנאה מלאה ותהיה להם אפשרות לאכול מגוון רחב של מאכלים בהתאם להעדפות שלהם.

מספר האורחים שיש לכם: האם מדובר על חתונה מצומצמת או שמא מדובר על חתונה הכוללת אורחים רבים? חשוב ביותר לערוך רשימה מסודרת של האורחים לאירוע על מנת לדעת כיצד לסדר את מקומות הישיבה. ככל שיהיו לכם יותר אורחים, כך חשוב להקדיש מחשבה רבה למקומות הישיבה על מנת שכולם יהיו מסודרים במקומות מתאימים.

תודעת שירות:

חתונת קיץ נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחון את תודעת השירות במקום.בין אם מדובר על אולם סגור או גן אירועים, חשוב ביותר להביא בחשבון את תודעת השירות של הצוות במקום ולוודא כי מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.

לעתים קרובות אנשים לא מוצאים את המקום המושלם עד שהם מגיעים למקום או מתייעצים עם חברים או בני משפחה ולכן חשוב ביותר להתייעץ עם בני משפחה וכמובן להגיע למקום לצורך ביקור על מנת לבחון את ההיצע ולראות האם מדובר במקום מתאים לכם.

אולמות חתונות יכולים להשתנות מבחינת איכות ומחיר. אם אתם מתכננים חתונה אינטימית או חתונה גדולה תצטרכו לקחת בחשבון הרבה גורמים. אולי ראיתם כמה תמונות של החתונות שמתקיימות באולם האלה שהן מדהימות ויוצרות אווירה מדהימה ולכן חשוב ביותר להגיע פיזית למקום על מנת לבחון את ההיצע ולקבל את ההחלטה המתאימה. במסגרת ההגעה הפיזית למקום תוכלו לבחון את המקום הן מבחינת המיקום, שירותי חנייה וניקיון. כאשר יהיה מדובר במקום נקי, הרי תהיה לכם האפשרות לבחון את ההיצע ולראות האם מדובר במקום בו מקפידים על ניקיון ברמה גבוהה.

כמה גורמים נוספים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת אולם חתונות כוללים את שירותי הקייטרינג- האם  יש קייטרינג במקום, ואם יש להם מקום ייעודי לאירועים לארוחת הטעימות לפני החתונה.
עוד נושאים באתר:
אולם אירועים לחתונה בפתח תקווה
ואמוס אולם אירועים בפתח תקווה

חולמים על חתונה בחוף הים- מה חשוב לדעת לפני החתונה

במידה ואתם חולמים על חתונה בחוף הים מול השקיעה, הרי ישנם מספר דברים שכדאי להביא בחשבון רגע לפני שאתם ממשיכים בתכנון:

חשמל: חשוב ביותר לדאוג לחשמל ולוודא שיש לכם גנרטורים לשעת חירום.

מוסיקה: עוד חשוב לוודא שיש לכם מוסיקה המתאימה לאירוע. חשוב להצטייד ברמקולים מתאימים על מנת שכולם ישמעו את המוזיקה.

קייטרינג: נוסף על זאת, חשוב ביותר להביא בחשבון את עניין הקייטרינג- האם בכוונתם לשכור את השירות של חברת קייטרינג לאירוע או שמא התכנון כולל בישול עצמאי.

רגע לפני סיום

חתונת קיץ נחשבת לשיא בקרב בני זוג ולכן חשוב ביותר להביא בחשבון מספר פרמטרים במסגרת התכנון.