חתונה קטנה

חתונה קטנה היא חתונה לא מסורתית שבה בדרך כלל לא מזמינים הרבה אנשים על מנת להפוך את האירוע לאינטימי.

חתונה קטנה היא חתונה המיועדת למספר מצומצם של אורחים. בחו"ל, זה נחשב מקובל, אבל בארץ פחות. עם זאת, זוגות רבים בוחרים לערוך חתונה אינטימית ולכלול בה את החברים הקרובים שלהם וקרובי המשפחה. חתונה אינטימית כוללת מספר יתרונות חשובים- עלויות נמוכות וגם אפשרות לערוך אירוע אינטימי אשר יכלול את האנשים הקרובים.

מהם המקומות המומלצים לחתונה קטנה?

בבואכם לתכנן חתונה קטנה, הרי ניתן למצוא היום שלל אולמות וגני אירועים. עם זאת, חשוב ביותר לא להתפשר על הדברים החשובים לכם ולהגיע לראות את המקום.

עיצוב של האירוע בהתאם לטעם שלכם

אחד החלקים המהנים ביותר במסגרת תכנון האירוע של החיים הכוללת מספר קטן של אנשים היא האפשרות לעצב את אירוע שלכם כפי שתמיד חלמתם.
אין ספק כי מדובר על אפשרות מהנה במיוחד. אם תמיד חלמתם על חתונה מהסרטים בהשראת סרטי קולנוע, הרי בהחלט תוכלו לעשות זאת. לעומת זאת, אם אתם לא ממש מבינים בעיצוב, הרי אתם יכולים לפנות לאנשי מקצוע והם ישמחו לסייע לכם.

אל תהססו לבקש עזרה

אם אתם מרגישים שאתם לא ממש יודעים כיצד לתכנן חתונה וזקוקים לסיוע, הרי חשוב ביותר לדעת לבקש עזרה.
אין ספק כי כאשר תדעו כיצד לבקש עזרה תהיה לכם האפשרות לתכנן את האירוע הטוב והאיכותי ביותר. אם אתם הולכים לאיבוד בין הפרטים הגדולים או הקטנים, תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת הפקות אירועים ובה אנשי מקצוע מנוסים אשר יסייעו לכם לפתור את כל הלבטים שלכם.
עוד נושאים באתר:
אולם אירועים לבר מצווה בפתח תקווה
אולם אירועים לברית בפתח תקווה

הקפידו לבחור ספקים איכותיים

נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחור ספקים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. חתונה אינטימית מאפשרת לכם להשקיע בתכנון האירוע תוך הקפדה על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד. מדובר על אפשרות נפלאה לחשוב מחוץ לקופסא ואולי לבחור בשירותי קייטרינג המציעים שירות קצת שונה בהשוואה לשירות שאתם מכירים. שימו לב, בחירת התקליטן צריכה להתאים לסגנון האירוע. כאשר מדובר על אירועי אינטימי , הרי צלם אחד יספיק.

   מהי היתרונות של חתונה קטנה?

אמנם מדובר במגמה שונה- הזמנת מעט אורחים לחתונה, אך יש לה יתרונות משלה.
אנשים שהוזמנו יהיו אלה שאתם באמת רוצה להזמין, ויהיו פחות אורחים מאשר בחתונות מסורתיות.
משמעות הדבר היא יותר זמן לבני הזוג לקיים את היום שלהם מבלי להרגיש שהם משתתפים במסיבה של מישהו אחר.

ישנן דרכים רבות בהן תוכלו להפוך את היום שלכם לקטן ומיוחד עבורכם, אך גם לגבי מה שחשוב באמת: היחסים בין שניכם, הזיכרונות שתצמיחו ומציאת אהבה בכל מה שחדש ומרגש.

אתגר התקציב: חשוב ביותר להביא בחשבון את מסגרת התקציב. חתונה אינטימית אינה כוללת מספר רב של אנשים ולכן התקציב צריך להילקח בחשבון על מנת לדעת על מה להוציא את סכום הכסף.חלק חשוב מאוד בתכנון חתונה הוא התקציב. לעתים קרובות קשה להגדיר תקציב שלך כי זה תלוי בגורמים שונים. ברוב המקרים, זוגות לא רוצים להוציא הרבה על החתונות שלהם, אבל אולי הם רוצים לוודא של אורחים שלהם תהיה חוויה נהדרת.כמה דרכים בהן תוכל לחסוך כסף לחתונה שלך כוללות צמצום רשימת האורחים שלכם , קיום טקס אינטימי וקבלת פנים, ולוודא שאתם  לא מוציא יותר מדי כסף על אטרקציות.

נוסף על כך, אפשר לתת את הדעת על יצירתיות: אחת הדרכים שבהן זוגות יכולים להפיק תועלת מהחתונות הקטנות שלהם היא על ידי יצירתיות עם אופן ביצוע הטקס. הם עשויים להחליט שאורח הפתעה ידבר או יגרום לו לדקלם את השיר או השיר האהובים עליך במהלך הטקס או פשוט לומר כמה מילים במהלך הטקס בזמן שהם באמצע לעשות משהו אחר.

המלצות: זאת ועוד, חשוב ביותר להביא בחשבון את ההמלצות של אחרים לגבי אולם כזה או אחר. כאשר תקבלו המלצות, כך תהיה לכם האפשרות לדעת בדיוק מהו האולם המתאים לכם לאירוע.

רגע לפני סיום

תוכלו  ליהנות באווירה אינטימית עם האנשים הקרובים אליכם במיוחד. סיוע מטעם אנשי מקצוע יאפשר לכם להעניק לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת לתקופה ארוכה