אירועים עסקיים

זה העסק שלנו

ואמוס | אולם אירועים בפתח תקווה

חושבים על יום עיון או גיבוש, כנס שגרתי או מיוחד, העברת מסר לעובדים, או ציון הישגים והענקת שי למצטיינים? הפקת אירועים עסקיים שכאלה מחייבת בדיקה, ראיית פרטי התמונה וגם את כל המכלול, והכל במקביל להמשך הפעילות בעסק, ובזבוז מינימום המשאבים הנדרשים בקבלת החלטות הקשורות למקום האירוע באולמות במרכז. בוואמוס מבינים זאת וערוכים לכך היטב.

בוואמוס יש מי שלוקח אחריות, מתייחס ביראת כבוד לאמון שאתם רוחשים לו, ויעשה הכל כדי להצדיק אותו. שאלות כגון: התאמה ואיכות המזון, עיצוב האולם ואביזרים נדרשים, בחירת מוזיקת רקע או D.J, צילום מותאם לציפיותיכם, סביבה ידידותית, ובעיקר: תפיסה ממוקדת-לקוח, המתחייבת לתת מענה של מקצוענים לכל שאלה, וגישה שירותית ברמה אחרת. דוגמה? צוות השפים בוואמוס מנוסה אך גם יצירתי, חומרי הגלם הנבחרים בקפדנות וללא פשרות, ממיטב ההיצע בשוק.

בוואמוס יודעים להתחשב בכל בעלי הרגישויות, כגון סוכר וגלוטן, בצמחונים ועוד.

אירועים עסקיים בוואמוס

לא תמצאו אותנו מופתעים גם בעניין נגישות לנכים וחניות, כיוון שאכפת לנו, אנחנו יודעים להביט מבעד לעיניו של הלקוח, ולאפשר לו להתמקד באורחים, באוכלוסייה העסקית, וביעדים שלשמם הופק האירוע.

שאלות של כשרות, רישיון עסק בתוקף, אבטחה ודיסקרטיות, הן לחם חוקינו, כי זה המקצוע שלנו. עיצוב מגוון ויצירתי, עליו אחראים מיטב אנשי המקצוע בתחום, יהפוך את האירוע שלך לחוויה שתיזכר היטב, לעובדים, לבני משפחותיהם, ולכל מי שנכח באירוע. אל תהססו להפנות אלינו שאלות לא שגרתיות, נפתיע אתכם גם כאן.

העיצוב – גם בעניין זה נמצאים בוואמוס המקצוענים בתחומם. מגוון פתרונות מפתיעים ויצירתיים אשר יוצעו לכם, ויאפשרו לכם להתחבר לתפיסה שתפורה ע"פ המידה שלכם.

אולמות במרכז – אירועים עסקיים

מתוך היכרות עם אולמות במרכז עד כה, העדפנו להיות קטנים ואיכותיים, מתוך חזון עסקי וסבלני לטווח ארוך. אך לקוחותינו, שהפכו מיד לשגרירנו הטובים ביותר, ששבו אלינו והיפנו חברים וקרובי משפחה, אילצו אותנו להרחיב את ה"מועדון המצומצם" שנחשף אלינו והגיב בהתאם.

המחיר עשוי להפתיע אתכם. אנו חיים בתוך עמנו, ומודעים היטב לקשיי ההתמודדות של היומיום. נעשה ככל שביכולתנו על מנת לספק שירות מליגה אחרת, אותו תוכלו להרשות לעצמכם, ובהתאם לדרישותיכם המיוחדות, במחירים שפויים וסבירים.

אירוע משפחתי קטן או אירוע עסקי עד 300 מוזמנים, גישה שירותית המוכוונת וממוקדת בלקוח, מפגש נדיר בין בני אדם מחד, ומקצוענים מאידך, ייעוץ מתואם והגון, המתיישר עם חזון עסקי וסבלני לטווח ארוך, מיקום ואוירה מליגה אחרת – זו תמצית התשובה לשאלה שבכותרת: למה וואמוס? כי אנחנו במקום אחר, תרתי משמע.

אירוע עסקי בואמוס – כי אנחנו במקום אחר.
מעוניינים לערוך אירוע עסקי? התקשרו: 077-7299850

 

Call Now Button